Tom Dubravec / CROPIX
PRVA HNL

Split bolji od Šibenika 2-0

Split je svladao uvijek neugodni Šibenik sa 2-0, dok su Karlovac i Lučko igrali bez pogodaka
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 31. ožujak 2012. 22:06

Split je svladao uvijek neugodni Šibenik, rezultatski lako, makar se na potvrdu pobjede čekalo do 88. minute. Zaslužena pobjeda s kojom je Split uhvatio Slaven Belupo na tablici.

U 29. minuti Crveni su poveli i to iz prekida. Centrirao je Pehar, pronašao u šesnaestercu Vidića koji je najviše skočio i plasirao loptu u suprotne, lijeve rašlje H. Slavice. Splićani su strahovali za bodove sve do same završnice. U 88. minuti je centrirao Erceg, a Vidić se pretvorio u asistenta. Glavom je vratio na pet metara gdje je usamljen bio Vitaić i mirno plasirao pored skamenjenog Slavice za 2:0, potvrdu da bodovi ostaju u Parku mladeži.

U otužnoj atmosferi karlovačkog stadiona otpisani Karlovac i Lučko odigrali su bez golova.

24. rujan 2024 22:37