SCREENSHOT
VATRENO OTVARANJE

Sjajno se Hrvat oslobodio svog čuvara i zatim opalio s ruba šesnaesterca
Piše: SNObjavljeno: 02. travanj 2023. 12:48

Na spektakularan način započela je utakmica 28. kola Serie A u Bologni nakon što je domaća momčad povela protiv Udinesea već u trećoj minuti susreta.

Akcija je krenula po lijevoj strani, a potom se lopta odbila do Stefana Poscha koji nije razmišljao niti sekunde, potegnuo s više od 30 metara i neobranjivo poslao loptu u gornji desni kut za vodstvo.

U nastavku utakmice mrežu gostiju zatresao je i Nikola Moro. Sjajno se Hrvat oslobodio svog čuvara i zatim opalio s ruba šesnaesterca za povećanje vodstva Bologne.

U drugom poluvremenu vidjeli smo još jedan pogodak domaće momčadi u 49. minuti kada je mrežu Udinesea pogodio

Barrow i tako postavio konačnih 3:0, treba reći kako je asistent za zgoditak bio strijelac drugog gola, Nikola Moro.

Bologna se popela na osmo mjesto Serie A s 40 bodova, dok je Udinese pao na 10. mjesto s dva boda manje.

02. srpanj 2024 22:28