UNATOČ UPOZORENJIMA

Pogledajte novu europsku sramotu hrvatskih navijača: Hajduk opet čeka kazna!

Piše: Slobodna DalmacijaObjavljeno: 21. kolovoz 2015. 00:03

Navijači Hajduka, njih gotovo tisuću, bili su fantastični u navijanju i bodrenju svojih "maskirnih" sve do zadnjih trenutaka utakmice u Liberecu. A onda su zapalili vatru, doslovce. Tamo gdje su bili smješteni, bengalke su izazvale pravi požar na sjedalicama, a nakon toga došlo je i do okršaja sa zaštitarima.

Morali su intervenirati i vatrogasci iza gola, kroz zaštitnu mrežu. Još dok je utakmica trajala, šmrkovima su gasili vatru na tribinama.

Bio je to trenutak samo da pokažu da su pirotehniku unijeli, a da je nisu palili. Dok im se nije 'ćefnulo'. Naravno, u 90. minuti bilo je bespredmetno da interveniraju sudac i delegat, igralo se vrijeme sučeve nadoknade.

Šteta da nisu izdržali do kraja, jer nakon ovoga Hajduk samo može očekivati novu novčanu kaznu.

Kako je to izgledalo na tribinama možete pogledati u našoj fotogaleriji.

Inače, Hajduk je u prvom susretu završne runde kvalifikacija za plasman u Europsku ligu izgubio od Slovana 0:1 Pogodak odluke postigao je Lukaš Pokorny u 79. minuti nakon gužve u kaznenom prostoru. Uzvrazni susret je 27. kolovoza na Poljudu.

22. rujan 2024 10:43