Paun Paunović / Cropix
HNL UŽIVO!

Remi Varaždina i Belupa, pobjede Splita, Zadra i Šibenika, bez golova u Rijeci

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 19. ožujak 2011. 15:51

Domaćini su bili uspješni u današnjim utakmicama Prve HNL. Split je upisao pobjedu protiv Zagreba golovima Rašića i Budiše. Terkeš je Zadru donio tri boda protiv Lokomotive, a Fuštar je dva puta tresao mrežu Osijeka za slavlje na Šubićevcu.

Utakmice u 17h odigrane su bez pobjednika. Varaždin i Slaven Belupo postigli su po jedan pogodak, dok je utakmica na Kantridi bila bez golova.

Varaždin - Slaven Belupo 1-1

Kraj

82. minuta - Mujanović je poslao loptu u gol, no ništa od promjene rezultata jer je bilo zaleđe

53. minuta - Dino Škvorc propustio je povećati prednost Varaždina, a za kaznu Leon Benko zabio je za izjednačenje

43. minuta - Nakon kiksa obrane Slavena Glavina je matirao nemoćnog Rodića i doveo Varaždin u vodstvo

39. minuta - Benko je bio prekratak na ubačaj Mujanovića

11. minuta - Rodić je sjajno reagirao i obranio pokušaj Vugrinca

8. minuta - Maras je imao najbolju priliku do sada, no nije ju iskoristio

Varaždin: Dreven – Tkalčić, D. Škvorc, Sušac, Kvesić – Šafarić, Punčec – F. Škvorc, Glavina, Aganović - Vugrinec

Slaven Belupo: Rodić - Purić, Kokalović, Maras, Bagarić - Havojić, Vojnović, Milardović, Poljak - Mujanović, Benko

Rijeka - Cibalia 0-0

Kraj

57. minuta - Pokušaj Čuljaka završio je na vratnici Lisjaka

9. minuta - Prgomet je pucao u okvir gola, no pogotka nema

4. minuta - Pokušaj Štroka obranio je Matković

Rijeka: Lisjak - Budicin, Baković, Čagalj, Čaval - Štrok, Landeka, Kreilach - Đurišić, Gerc, Čulina

Cibalia: Matković - Božić, Lučić, Duvnjak, Rugašević - Mazalović, Vitaić, Jurić, Čuljak - Bartolović, Prgomet

Split - Zagreb 2-0

Split: Vuković - Marčić, Križanac, Vidić, Budiša - Serdarušić, Šimić, Pehar, Vitaić, Obilinović - Golubović

Zagreb: Bašić - James, M. Pavlović, Tokić, Marković - Jurendić, Jefthon, Šovšić, Celiščak - Chiavarini, Krstanović

Kraj susreta!

89. min: Rašić je otklonio sve dvobje golom za 2-0!

Jefthon je dobio crveni karton zbog udaranja laktom.

Krenulo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog dijela.

24. min: Budiša je doveo domaće u vodstvo!

11. min: Erceg je u dva navrata zaprijetio gostujućem golu, ali Bašić odlično brani.

1. min: Susret je počeo!

Zadar - Lokomotiva 1-0

Zadar: Gluić - Con, Skočibušić, Puljić - Surać, Banović, Pezo, Mršić, Vasilj - Santini, Terkeš

Lokomotiva: Picak - Korvat, Bagarić, Atta, Pivarić - Poljak, Sopić, Martinac - Bule, Sesar, Dodo

80. min: Terkeš je pogodio na asistenciju Suraća!

Šibenik - Osijek 2-1

Šibenik: Blažević - Fuštar, Kartelo, Bulat, Spahija - Čulić, Husmani - Jakoliš, Alispahić, Tokić - Brečević

Osijek: Kardum - Pelaić, Smoje, Gavrić, Bubalo - Jugović, Kvržić, Vidaković - Maglica, Špehar, Ljubojević

77. min: Ivan Fuštar postigao je svoj drugi pogodak za novo vodstvo domaćeg sastava!

39. min: Goran Ljubojević izjednačio je rezultat u Šibeniku!

12. min: Golom Ivana Fuštara Šibenik vodi 1-0!

24. rujan 2024 22:30