Niksa Stipanicev / CROPIX
KAKVA LOŠA GLUMA!

KOMEDIJA Pogledajte kakvi se jedanaesterci sude u Drugoj hrvatskoj ligi!

U 89. minuti kod rezultata 1-1 igrač Šibenika je katastrofalno odglumio pad u šesnaestercu, a na opće iznenađenje svih na stadionu, Franolić je pokazao na bijelu točku
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 01. listopad 2012. 21:29

Prije mjesec dana sudački povjerenik Prve HNL poslao je nekoliko prvoligaški sudaca na 'hlađenje' u Drugu ligu, a sudeći po utakmici Šibenika i Gorice, Križarić, Pejić, Havaić i ostali mogli bi se vrlo dobro uklopiti u to društvo. Jer ono što je sudac Igor Franolić svirao na drugoligaškom derbiju spada u pravu nogometnu komediju.

U 89. minuti kod rezultata 1-1 igrač Šibenika je katastrofalno odglumio pad u šesnaestercu, a na opće iznenađenje svih na stadionu, Franolić je pokazao na bijelu točku. Pad je bio tako loš da jedanaesterac vjerojatno ne bi dosudio ni trener Šibenika Goran Tomić. Utakmica je završila 2-1, a bizaran je bio i prvi gol Šibenika. Igrači Gorice su slavili svoj pogodak, a Šibenčani su ekspresno krenuli s centra i zabili...

22. rujan 2024 02:31