Ivanu Dolčeku zamjena nije dobro sjela...

ZELJKO HAJDINJAK Cropix
ZBUNIO I KOMENTATORA

Karoglan zamijenio igrača nakon 12 minuta, ovaj bijesan izašao iz igre, bacao stvari na klupi...

Mislav Karoglan je svoj novi mandat započeo pobjedom, ali i incidentom iz 84. minute
Piše: SNObjavljeno: 27. listopad 2023. 20:16

Hajduk je u 13. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Slaven Belupo na gostovanju u Koprivnici. Bijeli su, predvođeni novim trenerom Mislavom Karoglanom, slavili s minimalnih 1:0, a pobjednički pogodak zabio je Marko Livaja iz penala u 44. minuti utakmice nakon što je Marco Boras igrao rukom u vlastitom šesnaestercu.

Karoglan je tako svoj novi mandat na klupi Bijelih započeo pobjedom, ali i incidentom koji se dogodio u 84. minuti susreta. Trener je u 72. minuti u igru uveo Ivana Dolčeka, a onda ga je, samo 12 minuta nakon, u spomenutoj 84. minuti izvadio iz igre.

Dolčeku nije ništa bilo jasno, a zbunjen je bio i komentator utakmice. Ipak, Karoglan je stvarno umjesto njega ubacio Josipa Eleza i stavio ga na stopera, a Dolček je na trenerovu odluku jednostavno poludio. Ljutito je gestikulirao prema treneru dok je izlazio, a s nezadovoljstvom je nastavio i na klupi gdje je bacio i dio opreme.

Ostaje za vidjeti kakav će biti epilog ovog incidenta.

15. travanj 2024 18:32