MLADI SLAVILI U SPLITU

Prva pobjeda Šuška u novom mandatu

Tom Dubravec / Cropix

Ivo Šušak upisao je prvu pobjedu na klupi U-21 reprezentacije Hrvatske. Njegovi puleni u prijateljskoj utakmici svladali su u Splitu mlade Mađare sa 3-2, i to nakon velikog preokreta.

Zaostatak od 0-2 pretvorili su u pobjedu. Loša igra Hrvatske najavljivala je još jedan poraz nakon što su već izgubili od Ukrajine. U 38. minuti Mađari su vodili sa 2-0 i nije slutilo na dobro. Srećom da je Pavlović u 41. minuti smanjio na 1-2, pa rezultat nije izgledao toliko loše koliko se slabo igralo.

Šuškova odluka da uvede osam novih igrača pokazala se kao dobar potez. Igrači s klupe preokrenuli su rezultat. Izjednačenje je stiglo u 79. minuti, kada je Škvorc pogodio za 2-2, a pobjedu je osigurao Kramarić u posljednjoj minuti iz jedanaesterca.

U-21, prijateljska utakmica:

Hrvatska - Mađarska 3-2 (Pavlović 21, Škvorc 80, Kramarić 89-11m / Gosztonyi 20, Balazs 39)

08. srpanj 2024 08:58