GRIJE KLUPU

Lyonu samo bod, Lovrenu niti sekunda

Osvojeni bod domaćina označio je prekid niza od tri uzastopna prvenstvena poraza, a jednako je dug bio i niz pobjeda Lyonove momčadi
Liverpool's , Fernando Torres, left, fights for the ball against Lyon's Cris during their Champions League group E soccer match in Lyon, central France, Wednesday, Nov. 4, 2009. (AP Photo/Christophe Ena)
 AP

Veliko su iznenađenje priredili nogometaši Boulognea odigravši 0-0 protiv Lyona u utakmici 27. kola Le Championnata...

Osvojeni bod domaćina označio je prekid niza od tri uzastopna prvenstvena poraza, a jednako je dug bio i niz pobjeda Lyonove momčadi pred ulazak u utakmicu protiv jednog od "utopljenika" lige. Dejan Lovren nije zaigrao za Lyon, dok je BiH reprezentativac Miralem Pjanić odigrao posljednjih deset utakmice.

Remi je upisala i momčad Lensa i to protiv PSG-a uz 90 minuta na vratima hrvatskog reprezentativca Vedrana Runje. Kapitulirao je pouzdani hrvatski golman u četvrtoj minuti sudačke nadoknade nakon udarca Sessegnona.