DRAMA U POLUFINALU

Vladimir Dugandzic / CROPIX

Na pomoćnim terenima poljuda odigrana je prva utakmica juniorskog Kupa između Hajduka i Cibalije. Susret je ipak obilježen neugodnim događajem u 78. minuti kada se odjednom na travnjak srušio junior Hajduka Lorenzo Šimić i ostao nepomično ležati.

Liječnici Hajduka su mu požurili pružiti pomoć na travnjaku, Ante Bandalović koji je bio na klupi i liječnik bijelih koji je pratio susret Fabijan Čukelj.

Šimić se više puta budio i gubio svijest, dok nije konačno došao sebi. Već je bilo spremno vozilo koje bi ga odvelo u bolnicu, ali u međuvremenu su stigla i kola hitne pomoći koje su ga odvela na daljnju obradu u KBC.

Sa Šimićem u bolnici je i liječnik Hajduka dr. Jurica Rakić koji je potvrdio:

- Lorenco se sada dobro osjeća, a tijekom dana bit će obavljeni svi potrebni pregledi.

Utakmica koja je tako bila produžena 16 minuta završena je rezultatom 3:2, a pogodak za pobjedu Hajduka u 94. minuti postigao je iz penala Vlašić.

28. rujan 2024 19:29