SKROMNA VEČER HRVATA

Sudac zakinuo Andreja Kramarića za dva penala, Kranjčar loš, Lovren dobar

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. ožujak 2015. 10:57

Hrvati nisu imali kolo za pamćenje, Andrej Kramarić je igrao za Leicester do 58. minute kad je ušao Vardy, mučio je obranu, jednom ga je Hart zakačio rukom, ali nije sviran jedanaesterac i tu je Leicester teško oštećen. U drugoj situaciji je dobio samo slobodan udarac iako je prekršaj više bio u šesnaestercu nego vani.

Niko Kranjčar se istaknuo s jednim prodorom u kojem je nanizao nekoliko suparnika no QPR je doma pao od Arsenala. Kranjčar je igrao od 56. minute umjesto Sandra. No, u tom peridou bio je jedan od krivaca za oba pogotka. Najbolje je prošao Dejan Lovren, odradio je čitav meč, a Liverpool je uzeo tri boda. Jordan Henderson baš je ugodio ciljnik, opet je krasno pogodio sa 17 metara, Sturridge je “upotpunio rezultat” glavom za 2:0.

22. rujan 2024 20:40