ANTE CIZMIC/CROPIX Cropix
LAKA POBJEDA

Upozorenje za Hrvate i Francuze: Srbija pregazila prvog protivnika na startu rukometnog Eura!

U prvoj utakmici hrvatske skupine C rukometnog Eura Srbija je pobijedila Ukrajinu 31:23
Piše: SNObjavljeno: 13. siječanj 2022. 19:32

Na otvaranju natjecanja u skupini C Europskog rukometnog prvenstva, reprezentacija Srbije je u Szegedu pobijedila Ukrajinu sa 31:22, dok će u drugom dvoboju iz ove skupine večeras igrati Hrvatska i Francuska.

Usprkos velikim problemima sa koronavirusom i zaraženim igračima, Srbija je uvjerljivo slavila protiv Ukrajine.

Već nakon prvog poluvremenu Srbija je imala šest golova razlike (17:11), a u nastavku je samo povećala prednost.

Srbiju je do pobjede predvodio Lazar Kukić sa sedam golova, Bogdan Radivojević je zabio pet pogodaka, dok je Milan Bomastar imao devet obrana.

U ukrajinskim redovima najefikasniji je bio Dmitro Horiha sa šest golova.

Srbiju u susretu 2. kola, 15. siječnja očekuje ogled protiv Hrvatske, dok će Ukrajina igrati protiv Francuske.