FILIPPO MONTEFORTE Afp
SERIE A

Roma slavila u prvoj utakmici nakon odlaska Josea Mourinha, legenda preuzela klub i krenula pobjedom

Nogometaši Rome u susretu su 21. kolo talijanskog prvenstva svladali Veronu sa 2:1 (2:0)
Piše: SNObjavljeno: 20. siječanj 2024. 20:06

Pod vodstvom novog trenera, svog legendarnog igrača i bivšeg kapetana Danielea De Rossija, nogometaši Rome u susretu su 21. kola talijanskog prvenstva kao domaćini svladali Veronu sa 2:1 (2:0).

Roma je dominirala tijekom prvog poluvremena i povela sa 2-0 golovima Lukakua (19) i Pellegrinija (25), ali u nastavku se situacija na travnjaku zakomplicirala. Đurić u 66. minuti nije iskoristio kazneni udarac za goste da bi Folorunsho (76) potom smanjio na 2:1. Ipak, Roma je do kraja dvoboja uspjela sačuvati tri boda.

Roma je sada sedma na ljestvici sa 32 boda, dok je Verona i dalje u zoni ispadanja, 18. sa 17 bodova, jednim manje od 16. Udinesea i 17. Cagliarija.

Na vrhu je Inter sa 51 bodom, dva manje ima drugi Juventus.

27. travanj 2024 12:44