GRČKA

Novi pogodak Budimira

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 18. prosinac 2010. 19:37

Hrvatski nogometaš Mario Budimir bio je strijelac za svoj Ergotelis koji je u utakmici 15. kola grčke Superlige bio bolji od Panserraikosa s 2-0...

Budimir je zabio već u 17. minuti i na taj način otvorio svojoj momčadi put do šeste prvenstvene pobjede ove sezone. Tri boda za momčad s Krete potvrdio je u 86. minuti Poljak Tomasz Wisio.

Nekadašnjem napadaču Šibenika i Hajduka subotnji je pogodak bio peti ove sezone u grčkom prvenstvu, što ga trenutno drži na podjeli četvrtog mjesta na ljestvici strijelaca.