Screenshot: Youtube
TENISKI REZULTAT

Edinu Džeki, nogometnom reprezentativcu Bosne i Hercegovine, trebale su samo četiri minute da zabije svoj prvijenac u dresu novog kluba - Rome.
Piše: Jutarnji.hrObjavljeno: 15. kolovoz 2015. 01:41

Nevjerojatan prijateljski ogled odigrali su Roma i Sevilla na rimskom Olimpicu, a završilo je 6:4 pobjedom rimskog kluba.

Džeko je u 4. minuti primio loptu u kaznenom prostoru i malo iskosa s desne strane moćnim udarcem pogodio bliže rašlje Sevillinog gola. Iako je vratar bio dobro postavljen, ostao je kao ukopan.

Drugi gol za Romu zabio je već u 8. minuti Torosidis. Džeko je svoj drugi gol zabio u 42. minuti za vodstvo Rome 3:0! Zanimljivo je kako je Roma vodila nevjerojatnih 6:0 prije nego li je Sevilla ublažila poraz četirima golovima. Preostali strijelci za Romu bili su Nainggolan, Salah i Totti, dok su za Sevillu zabili Suarez dva puta, Coke i Reyes.

Podsjećamo, Džeko je službeno u Romu stigao neki dan na jednogodišnju posudbu iz Manchester Cityja.

23. rujan 2024 02:24