Slavlje igrača Coma

TIZIANO BALLABIO/IPA SPORT/IPA/IPA/PROFIMEDIA Tiziano Ballabio/ipa Sport/ipa/ipa/profimedia
PET GOLOVA

Iznenađenje u posljednjem susretu petog kola Serie A: Como preokretom slavilo kod Atalante

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u startnoj postavi, ali je izašao na poluvremenu
Piše: HinaObjavljeno: 24. rujan 2024. 22:55

U posljednjem susretu petog kola talijanske Serie A dogodilo se iznenađenje, nakon preokreta su nogometaši Coma pobijedili u Bergamu Atalantu s 3:2.

Po rasporedu ova se utakmica trebala odigrati u ponedjeljak, ali je otkazana za utorak zbog jake kiše i natopljenog travnjaka u Bergamu.

Atalanta je povela u 18. minuti kada je loptu lijepo, s vrha šesnaesterca, zahvatio Zappacosta i pogodio za 1:0. No, početkom drugog poluvremena dogodila se prava gostujuća oluja te je Como zabio čak tri gola u samo četrnaest minuta.

Nakon 20-ak sekundi nastavka Strefezza je lijepo pogodio suprotni kut domaćih vrata i izjednačio na 1:1. Potom je u 54. Nico Paz pucao, a lopta se od Kolašinca odbila u domaću mrežu za 2:1 Coma. U 58. minuti sve je sam napravio Fadera i golom za 3-1 potpuno šokirao domaćina. Atalanta je tek smanjila na 2:3 golom Lookmana iz jedanaessterca u 98. minuti.

Time je Como došao do premijerne pobjede ove sezone, dok je Atalanta upisala već treći poraz.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić počeo je utakmicu za Atalantu, ali je zamijenjen u 46. minuti.

Serie A, 5. kolo:

Atalanta - Como 2:3 (Zappacosta 18, Lookman 90+8-11m/Strefezza 46, Kolašinac 54-ag, Fadera 58)

25. rujan 2024 00:05