CRISTINA QUICLER Afp
LA LIGA I LE CHAMPIONNAT

Novu sezonu u španjolskog prvenstvu Sevilla je otvorila domaćim porazom od Valencije
Piše: HinaObjavljeno: 12. kolovoz 2023. 00:06

Diakhaby je doveo Valenciju u vodstvo u 60. minuti, izjednačio je En Neysri u 70., da bi u 89. Guerra zabio za konačnih 2:1. Od 81. minute Sevilla je igrala bez isključenog Badea. Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za andaluzijski sastav.

Gol Valencije za 0:1 možete pogledati OVDJE.

Izjednačujući gol Seville pogledajte OVDJE.

Pobjednički gol Valencije pogledajte OVDJE.

U ranije odigranoj utakmici Rayo Vallecano je sa 2-0 (2-0) nadigrao Almeriju.

U prvoj utakmici nove sezone francuskog nogometnog prvenstva Nice i Lille su odigrali 1-1 (1-0).

Domaće je u vodstvo doveo Laborde (18), a poravnao je Diakite (90+4).

U subotu će igrati Marseille - Reims i Paris SG - Lorient, a u nedjelju Brest - Lens, Clermont - Monaco, Nantes - Toulouse, Montpellier - Le Havre, Rennes - Metz i Strasbourg - Lyon.

06. listopad 2024 08:36