OSCAR DEL POZO Afp
ISKUPLJENJE ZA PORAZ

Kraljevski klub se sada na vrhu s 21 bodom izjednačio s vodećom Barcelonom, koja ima susret manje
Piše: SNObjavljeno: 05. listopad 2024. 21:43

Nogometaši Reala slavili su u derbiju devetog kola španjolske lige na Santiago Bernabéuu protiv Villarreala s 2:0, a asistenciju za prvi gol domaćina ubilježio je Luka Modrić, koji je kao kapetan predvodio Madriđane.

Modrić je u 14. minuti izveo udarac s kuta i u očito uigranoj akciji pronašao Fedea Valverdea, koji je udarcem izvana pogodio mrežu Villarreala.

Valverdeov pogodak pogledajte OVDJE.

Pobjedu je potvrdio u 73. minuti Vinicius na dodavanje Valverdea, dok su gosti najbolju priliku propustili u 16. minuti kada je Nicolas Pepe pogodio gredu. Pobjedu je malo pokvarila teška ozljeda koljena Danija Carvajala u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Pogodak Viniciusa pogledajte OVDJE.

Modrić je izašao u sudačkoj nadoknadi, a Real se iskupio za europski poraz od Lillea u utorak.

Kraljevski klub se sada na vrhu s 21 bodom izjednačio s vodećom Barcelonom, koja ima utakmicu manje. Villarreal je treći sa 17 bodova.

05. listopad 2024 23:20