JOSE BRETON/NURPHOTO/SHUTTERSTOC/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
U VRUĆOJ FORMI

Primio je loptu na rubu kaznenog prostora, a onda neobranjivo pogodio lijevom nogom
Piše: SNObjavljeno: 05. listopad 2024. 17:44

Nakon što je s dva pogotka srušio Barcelonu prošle subote, Ante Budimir ponovno je potvrdio "vruću" formu. Hrvatski reprezentativac opet je bio strijelac za Osasunu, a do četvrtog pogotka u sezoni, i četvrtog u zadnja dva tjedna, stigao je na gostovanju kod Getafea koje je završilo remijem (1:1).

Domaćin je poveo u 21. minuti pogotkom Bertuga Yildimira, a napadač Vatrenih stvari je vratio na početak u 60. minuti. Budimir je primio loptu na rubu kaznenog prostora, a zatim se oslobodio za udarac lijevom nogom i neobranjivo pogodio u daljnji kut. Vijest je to koja će zasigurno obradovati izbornika Dalića.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Osasuni je ovo četvrta uzastopna utakmica bez poraza, a Budimir se približio vrhu ljestvice strijelaca La Lige. Bolji od njega sada su samo Lewandowski (7), Perez (6), Lo Celso (5), Raphinha (5) i Mbappé (5).

05. listopad 2024 19:22