JUSTIN TALLIS Afp
PREMIER LIGA

West Ham deklasiran na gostovanju u Birminghamu, ‘Čekićari‘ propustili izbiti na europske pozicije

Piše: HinaObjavljeno: 22. listopad 2023. 20:22

U jedinom nedjeljnom ogledu devetog kola engleske Premier lige nogometaši Aston Ville su pred svojim navijačima bili uvjerljivi te su svladali West Ham 4-1.

U uvodnih sat vremena domaći junak bio je Brazilac Douglas Luiz koji je postigao dva pogotka, u 30. i 51. minuti iz jedanaesterca za 2-0. Gosti su smanjili u 56. nakon gola Bowena, ali je do kraja uslijedio novi domaći udar.

Watkins je u 74. minuti riješio utakmicu i povećao na 3-1, dok je konačnih 4-1 postavio Bailey pogotkom u 89. minuti.

Ovom pobjedom Aston Villa se popela za jedno mjesto na ljestvici te je trenutačno peta, dok je West Ham ostao deveti.

Na kraju ovog kola u ponedjeljak će igrati Tottenham - Fulham.

29. travanj 2024 21:30