Pep Guardiola

PAUL ELLIS Afp
LJUTITI TRENER CITYJA

VIDEO Guardiola ‘nanjušio‘ da će dobiti gol. Pogledajte kako je izgubio živce i šutnuo stolac

Nakon pogotka Calafiorija, Arsenal je potpuno zagospodario terenom
Piše: SNObjavljeno: 22. rujan 2024. 18:43

U tijeku je fantastičan derbi Manchester Cityja i Arsenala na Etihadu, u kojem Topnici nakon prvih 45 minuta vode rezultatom 2:1. City je bolje krenuo u susret i poveo preko Haalanda, dok je u nastavku utakmice preokret krenuo sjajnim dalekometnim pogotkom Calafiorija.

Nakon pogotka Talijana Arsenal je zagospodario terenom, a da je preokret na vidiku "osjetio" je i sam Pep Guardiola, koji je u jednom trenutku potpuno izgubio živce na klupi i počeo nogom udarati vlastiti stolac.

Trenutak pogledajte OVDJE.

Pepov bojazan se pretvorio u realnost samo nekoliko minuta kasnije, kada je Gabriel nebeskim skokom savladao cijelu obranu Cityja i "zakucao" loptu u mrežu za 2:1. Uslijedio je i crveni karton Trossarda prije kraja poluvremena.