West Ham United‘s players celebrate their third goal during the English Premier League football match between West Ham United and Chelsea at the London Stadium, in London on August 20, 2023. (Photo by JUSTIN TALLIS/AFP)/RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or ‘live‘ services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications./

JUSTIN TALLIS Afp
PREMIER LIGA

Na čelu tablice su Brighton and Hove Albion i Manchester City sa po šest bodova
Piše: HinaObjavljeno: 20. kolovoz 2023. 19:47

Nogometaši West Ham Uniteda u susretu su 2. kola engleskog prvenstva na svom terenu svladali Chelsea sa 3-1 (1-1).

Domaći su poveli golom glavom Aguerda (7), poravnao je lijepim udarcem Chukwuemeka (28), no u nastavku je Antonio (54) pobjegao obani gostiju za 2-1, da bi Paqueta (90+6-11m) iz kaznenog udarca u samoj završnici postavio konačni rezultat.

West Ham sada ima četiri boda, dok je Chelsea ostao na jednom.

Golove utakmice West Ham - Chelsea pogledajte OVDJE!

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Aston Villa je na svom terenu uvjerljivo svladala Everton sa 4-0 (2-0). Domaći su do prednosti od 2-0 stigli sredinom prvog poluvremena golovima McGinna (18) i Douglasa Luiza (24-11m), a u nastavku su pobjedu potvrdili Bailey (51) i Duran (75).

Golove utakmice Aston Villa - Everton pogledajte OVDJE!

Za Aston Villu su ovo prvi bodovi u novoj sezoni, dok je Everton i dalje na nuli.

Na čelu su Brighton and Hove Albion i Manchester City sa po šest bodova.

24. travanj 2024 22:53