Tottenham Hotspur's Luka Modric, right, goes for the ball with Newcastle United's Wayne Routledge during their English Premiership soccer match at Tottenham's White Hart Lane stadium, in London, Tuesday, Dec, 28 2010 . (AP Photo/Alastair Grant) ** NO INTERNET/MOBILE USAGE WITHOUT FOOTBALL ASSOCIATION PREMIER LEAGUE(FAPL)LICENCE. CALL +44 (0) 20 7864 9121 or EMAIL [email protected] FOR DETAILS **
 AP
GOAL.COM OCJENJUJE

O Modriću: Hrvat ne griješi; O Kaliniću: Sjajnu partiju pokvario grubim startom

Kalinić je odlično zabio prvi gol, nakon što je u pravom trenutku potrčao i izbjegao zamku zaleđa. Teško se borio i zaslužio je i svoj drugi pogodak...
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 28. prosinac 2010. 21:21

Ugledni nogometni portal Goal.com objavio je ocjene igrača koji su u utorak zaigrali na engleskim travnjacima u dvobojima 20. kola Premiershipa

Tottenham je na svom White Hart Laneu pobijedio Newcastle s 2-0, te je skočio na četvrto mjesto na ljestvici. Luka Modrić jedini je zaigrao za Spurse od hrvatskih nogometaša. Odigrao je cijelu utakmicu, te je imao značajnu ulogu kod drugog pogotka domaćina kojeg je postigao Bale u 81. minuti, kada je Tottenham imao igrača manje na travnjaku.

Modrića je Goal.com ocijenio s odličnih 7.5, uz komentar:

''Još jedna dobra predstava hrvatskog veznjaka. Rijetko je pogriješio u dodavanju, te je fizički izdržao sve izazove Newcastleovih igrača u sredini terena.''

Za igrača utakmice je Goal.com ipak proglasio Aarona Lennona, kojeg je također ocijenio sa 7.5.

Nikola Kalinić s dva je pogotka, u 3. i 53. minuti, doprinio gostujućoj pobjedi svog Blackburna kod West Bromwicha 3-1. No, u 64. minuti je zbog grubog nasrtaja na Scharnera pocrvenio.

Goal.com ga je ocijenio sa sedmicom.

''Odlično je zabio prvi gol, nakon što je u pravom trenutku potrčao i izbjegao zamku zaleđa. Teško se borio i zaslužio je i svoj drugi pogodak, jer se našao u pravom trenutku na pravom mjestu. No, sa vrlo grubim startom na Scharnera zbog kojeg je dobio crveni karton, pokvario je svoju inače odličnu predstavu'', piše Goal.com.

25. rujan 2024 03:31