Blackburn's Nikola Kalinic, center, is congratulated by team mates Morten Gamst Pedersen, left, and Chris Samba after scoring a goal against Everton during their English Premier League soccer match at Ewood Park, Blackburn, England, Saturday, Aug. 14, 2010. (AP Photo/Tim Hales) ** NO INTERNET/MOBILE USAGE WITHOUT FOOTBALL ASSOCIATION PREMIER LEAGUE (FAPL) LICENCE. CALL +44 (0) 20 7864 9121 or EMAIL [email protected] FOR DETAILS **
 AP
SUSPENZIJA

Kalinić kažnjen sa tri utakmice

Postigao je dva od tri pogotka svoje momčadi koja je slavila na gostovanju kod WBA. No, nije sve bilo idealno za Nikolu jer je u 64. minuti s pravom dobio crveni karton
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 29. prosinac 2010. 13:34

Dvanaesti nastup ove sezone u Premiershipu, u dresu svog Blackburna, pamtit će 22-godišnji hrvatski nogometaš Nikola Kalinić ...

Postigao je dva od tri pogotka svoje momčadi koja je slavila na gostovanju kod West Bromwicha 3-1. No, nije sve bilo idealno za nekadašnjeg napadača Hajduka jer je u 64. minuti s pravom dobio crveni karton. Nespretno je, ali žestoko startao na austrijskog nogometaša u suparničkim redovima, Paula Scharnera, te je zbog toga dobio crveni karton.

Zbog toga će Kalinić morati propustiti iduće tri utakmice svoje momčadi. U pitanju su dva ligaška ogleda, gostujući kod Sunderlanda (1. siječnja) i domaći protiv Liverpoola (5. siječnja), a neće igrati niti 8. siječnja kada Blackburn na svom travnjaku dočekuje vodeću momčad druge engleske lige, Queens Park Rangers, u ogledu 3. kola FA Cupa.

25. rujan 2024 05:11