IAN KINGTON Afp
RIVALI MODRIH U EUROPI

West Ham pobijedio Tottenham u londonskom derbiju, Rapid ispustio pobjedu u sudačkoj nadoknadi

Nakon što je u četvrtak pobijedio Dinamo s 2-1, Rapid je odigrao 1-1 na gostovanju kod Hartberga
Piše: HinaObjavljeno: 24. listopad 2021. 17:23

Bio je to susret 12. kola austrijskog nogometnog prvenstva.

Rapid je poveo u 11. minuti golom Taxiarchisa Fountasa na asistenciju Ercana Kare, a domaćin je izjednačio u sedmoj minuti nadoknade, za 1-1 zabio je Thomas Rottler.

Rapid se trenutačno nalazi na 10. mjestu ljestvice sa 13 bodova, tek tri boda više od "fenjeraša" LASK-a.

Lider skupine H West Ham je u dvoboju devetog kola Premiershipa pobijedio Tottenham sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Michail Antonio u 72. minuti.

West Ham je skočio na četvrto mjesto engleskog prvenstva sa 17 bodova, pet manje od lidera Chelseaja. Tottenham se nalazi na šestoj poziciji sa 15 bodova.

U skupini H Eropske lige nalazi se i Genk kojeg večeras očekuje derbi protiv Genta.

06. svibanj 2024 05:39