Arkadiusz Milik

NICOLAS TUCAT Afp
REMI U BERLINU

Vatreni s klupe odgledao čudesan preokret i ‘petardu‘ Marseillea, sjajna partija poljskog junaka

Momčad Duje Ćalete Cara prestigla Niceu na drugome mjestu i sada zaostaje deset bodova za PSG-om
Piše: HinaObjavljeno: 04. veljača 2022. 23:22

Nogometaši Marseillea stigli su do 12. pobjede u 23. kolu francuskog nogometnog prvenstva i do drugog mjesta prvenstvene ljestvice nakon što su kod kuće pobijedili Angers s 5-2, iako su već nakon 11 minuta zaostajali 0-2.

Junak utakmice bio je poljski reprezentativac Arkadiusz Milik, koji je prvo smanjio zaostatak u 18. minuti, svoj drugi pogodak u 70. minuti postigao je za 32, a osam minuta kasnije i treći za 4-2. U međuvremenu je Gerson izjednačio, a konačan rezultat postavio je Cengiz Under.

Duje Ćaleta Car je ostao na klupi domaćih.

Marseille, koji mora igrati zaostali susret protiv Lyona, prestigao je momčad Nice na drugom mjestu,a iza lidera Parisa St. Germainea zaostaje deset bodova.

I Nice i PSG u nedjelju će odigrati utakmicu 23. kola.

Remi u Berlinu

Nogometaši Herthe i Bochuma odigrali su večeras u Berlinu neriješeno 1-1 u 21. kolu njemačke Bundeslige.

Hertha je povela golom Alžirca Isaaca Belfodila u 23. minuti, a Sebastian Polter je izjednačio za Bochum golom u 48. minuti.

Hertha je na 12. mjestu na tablici s 23 boda, dok je Bochum na 11. poziciji s dva boda više.

13. svibanj 2024 19:26