AFP
FA KUP

Tottenham od 0-2 do 4-2

Piše: ArhivaObjavljeno: 14. siječanj 2015. 23:52

U ponovljenim utakmicama 3. kola FA Kupa nije bilo iznenađenje. Dalje su prošli Tottenham, Southampton i Bradford. Najteže je bilo Tottenhamu koji je na White Hart Laneu protiv Burnleyja imao početak iz noćne more. Gosti su pogocima Sordella i Wallacea već nakon 8 minuta vodili s 2-0. Srećom po Pijetlove, Paulinho je zbaio dvije minute kasnije i vratio utakmicu u 'normalu'. Za potpuni preokret i konačnih 4-2 pobrinuli su se Capoue, Chiriches i Rose. Tri gola pala su u razmaku od 45. do 52. minute. Tottenham će u 4. kolu igrati protiv Kramarićevog Leicestera.

Southampton je jedva preživio gostovanje u Ipswichu, a jedini pogodak bio je djelo Shanea Longa u 19. minuti. Najlakši posao imao je Bradford koji je deklasirao Milwall s 4-0.

23. rujan 2024 19:26