MAJSTORIJA EL NINA

Torres zamijenio Mandžukića i zabio za pobjedu, drugi pogodak Pašalića u Primeri

Piše: HinaObjavljeno: 30. travanj 2015. 11:19

U Primeri, razlika između Barcelone i Reala ponovno iznosi dva boda. Madriđani su rutinskom 3-0 pobjedom ispratili Almeríju. Prvi gol čekao se do 44. minute, kada je mrežu pogodio James, u 49. je Mauro Dos Santos zabio autogol, a konačni rezultat postavio je Arbeloa pet minuta prije kraja.

Atlético je golom Torresa u gostima svladao Villarreal u gostima, a uprvao je El Nino zamijenio Marija Mandćukića koji je izašao je iz igre u 62. minuti. Torres je iskoristio ukazano povjerenje i pogotkom slomio otpor ''žute podmornice'.

Svoj drugi pogodak u dresu Elchea postigao je Mario Pašalić u 4:0 pobjedi Elchea protiv Deportiva.

23. rujan 2024 07:12