PRIJATELJSKA UTAKMICA

Šveđani poslali poruku Dinamu: Malmö u 89. minuti ispustio pobjedu protiv Milana

Piše: ArhivaObjavljeno: 14. kolovoz 2011. 22:35

Dinamov protivnik na putu prema Ligi prvaka, švedski Malmö, remizirao je u prijateljskoj utakmici protiv Milana. Susret je završio rezultatom 2-2.

Gosti iz Italije došli su u vodstvo već u 26. minuti pogotkom Cassana. Malmö je izjednačio prekrasnim pogotkom Durmaza u 36. minuti.

Domaćine je u vodstvo doveo Malm u 48. minuti utakmice. Šveđani su bili blizu pobjede, no minutu prije kraja utakmice Boateng je zabio za remi.

Šveđani su remijem protiv prvaka Italije pokazali da su solidna momčad i da će nogometaši Dinama morati odigrati dvije dobre utakmice ukoliko žele dohvatiti skupine Lige prvaka.

Malmö FF - AC Milan 2-2 (Durmaz 36,Malm 48/Cassano 26,Boateng 89)

25. rujan 2024 04:35