Srdjan Vrancic / Cropix
PRIMERA

Pobjede Reala i Villarreala

Piše: HinaObjavljeno: 04. travanj 2016. 01:22

U susretu 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad je na gostovanju pobijedio Sevillu 2-1, a identičnim rezultatom je Villarreal porazio Eibar

Golove za Real Sociedad zabili su Markel Bergara (2) i Grzegorz Krychowiak (34-ag), dok je Kevin Gameiro (51-11m) uspio tek ublažiti poraz Seville.

Villarreal je potvrdio svoju četvrtu poziciju gostujućom pobjedom protiv Eibara 2-1. Domaćin je poveo u 22. minuti golom Andera Cape, a Villarreal je u nastavku susreta okrenuo rezultat golovima Adriana Lopeza (35) i Roberta Soldada (50). Josip Radošević nije nastupio za Eibar.

Malaga i Espanyol su odigrali 1-1, a pogodak za domaćine zabio je hrvatski napadač Duje Čop. Gosti su poveli u 11. minuti golom Papa Kouly Diopa, a Čop je izjednačio u posljednjim trenucima prvog dijela iz jedanaesterca. Bio je to njegov četvrti pogodak u Primeri ove sezone.

REZULTATI:

Sevilla - Real Sociedad 1-2 (Gameiro 51-11m / Bergara 2, Krychowiak 34-ag)

Eibar - Villarreal 1-2 (Capa 22 / Lopez 35, Soldado 50)

Malaga - Espanyol 1-1 (ČOP 45-11m / Diop 11)

Athletic Bilbao - Granada 1-1 (Lekue 28 / Penaranda 77)

U subotu:

Celta Vigo - Deportivo 1-1 (Nolito 30 / Borges 21)

Barcelona - Real Madrid 1-2 (Pique 56 / Benzema 62, Ronaldo 859

Las Palmas - Valencia 2-1 (Viera 50-11m, Mustafi 64-ag / Rodrigo 2)

Atletico Madrid - Real Betis 5-1 (Torres 37, Griezmann 42,81, Juanfran 65, Partey 90+1 / Castro 79)