AFP
VRATAR BAYERNA

Neuer: Ovo je vrlo gorak poraz, ali ne mogu reći da ga nismo zaslužili

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. veljača 2012. 10:44

Zasluženom je pobjedu Basela u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka opisao Bayernov vratar Manuel Neuer. Švicarci su, podsjetimo, na svome St. Jakob Parku svladali Bavarce s 1-0.

Valentin Stocker je u 86. minuti postigao jedini pogodak na utakmici i stvorio svojoj momčadi lijepu prednost pred uzvrat u Münchenu, 13. ožujka.

- Ovo je vrlo gorak poraz, ali ne mogu reći da ga nismo zaslužili. Nismo postigli pogodak, a u drugom smo poluvremenu bili bez pravih prilika. Sada smo u vrlo teškoj poziciji, ali sami smo si krivi.

- Morat ćemo interno riješiti stvari koje ne valjaju - izjavio je Neuer.

Nogometaši Bayerna u lošoj su situaciji i u njemačkom prvenstvu. U novu su godinu ušli kao vodeća momčad Bundeslige, a prošli su vikend pali na treće mjesto, s četiri boda zaostataka za prvoplasiranom Borussijom Dortmund.

24. rujan 2024 15:23