Borna Barišić je bio asistent u pobjedi svojih Rangersa

KIRK O‘ROURKE/RANGERS FC/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Kirk O‘rourke/rangers Fc/Shutterstock Editorial/Profimedia
BORBA ZA VRH

Juranović i Barišić igrali cijelu utakmicu za Rangerse i Celtic, Borna i asistirao za pobjedu

Rangers je novom pobjedom ostao na četiri boda prednosti pred Celticom u Škotskoj
Piše: hinaObjavljeno: 26. siječanj 2022. 22:58

Škotski nogometni velikani Rangers i Celtic ostvarili su pobjede u susretima 23. kola nacionalnog prvenstva, pa Rangers i dalje ima četiri boda više od najvećeg suparnika.

Rangers je teškom mukom pobijedio Livingston sa 1:0, a pogodak za aktualne škotske prvake zabio je Scott Arfield u 75. minuti na asistenciju hrvatskog reprezentativca Borne Barišića koji je odradio cijeli susret.

Celtic je u derbiju kola na gostovanju sa 2:1 pobijedio Hearts koji je imao jedanaesterac za 2:2, ali Liam Boyce nije bio uspješan.

Gosti su poveli u 27. minuti golom Rea Hatatea, a u 35. minuti je Giorgos Giakoumakis zabio za 2-0.

Boyce je u 62. minuti smanjio na 1:2, a 11 minuta kasnije imao priliku izjednačiti. No nije uspio realizirati kazneni udarac, pogodio je stativu.

Za Celtic je cijeli susret igrao Josip Juranović.

Rangers vodi na ljestvici sa 55 bodova, Celtic ima 51, a treći je Hearts sa 39 bodova.

23. travanj 2024 23:22