AP
BUNDESLIGA

Četiri gola hrvatskih igrača: Perišić dvostruki strijelac u porazu od HSV-a, zabio i Olić

Piše: HinaObjavljeno: 22. rujan 2012. 19:46

Hrvatski su nogometaši postigli čak četiri pogotka u subotnjih pet susreta 4. kola njemačkog nogometnog prvenstva, a tri od ta četiri gola dogodila su se u 3-2 (1-0) pobjedi Hamburger SV-a protiv aktualnog prvaka Borussije iz Dortmunda.

Strijelac jednog od tri gola za HSV bio je Ivo Iličević, dok je Ivan Perišić postigao oba pogotka za Borussiju.

HSV je poveo preko Korejca Sona već u 2. minuti, Perišić je izjednačio na 1-1 u 24. sekundi drugog poluvremena, da bi Iličević vratio prednost na stranu HSV-a u 55. Son je svojim drugim golom povisio na 3-1 u 59., da bi Perišić odgovorio svojim drugim golom samo minutu potom. Iako je do kraja utakmice ostalo pola sata, tih 3-2 se više nije mijenjalo.