PRIMERA

Atletico slavio protiv Espanyola

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. veljača 2013. 22:13

Nogometaši madridskog Atletica zadržali su savršeni domaći učinak ove sezone u Primeri i nakon nedjelje. U ogledu 25. kola Primere Atletico je s 1-0 pobijedio Espanyol...

Treba reći da se Atletico doslovno provukao do pobjede jer je jedini pogodak postigao Radamel Falcao u 38. minuti iz penala, a u drugom dijelu su gosti bili bolji i imali su dosta šansi za izjednačenje. Bio je to produkt činjenice što je u zadnjoj minuti prvog dijela drugi žuti karton dobio domaći igrač Gabi.

Ipak, Atletico je izdržao, te je došao do trinaeste domaće pobjede u isto toliko nastupa. Inače, u tih 13 utakmica Atletico je na Vicente Calderonu primio samo - šest golova! Falcao je, pak, postigao 21. prvenstveni pogodak.

Celta je također teškom mukom u Vigu pobijedila Granadu 2-1 golom Marija Bermeja u 81. minuti. Hrvatski nogometaš Danijel Pranjić je cijeli meč odgledao s klupe za pričuve domaće momčadi.

U ranijem je terminu Valladolid slavio kod Rayo Vallecana 2-1, a sva su tri pogotka postignuta u posljednjih dvadeset minuta utakmice. Autor onog ključnog je bio Manucho Goncalves u 80. minuti.