THOMAS KIENZLE Afp
BOLAN PORAZ

Modri će Borussiju Dortmund ugostiti na Maksimiru u petom kolu 27. studenog
Piše: HinaObjavljeno: 22. rujan 2024. 19:49

U susretu 4. kola njemačkog nogometnog prvenstva Stuttgart je pobijedio Borussiju Dortmund s 5:1. Domaćin je poveo već u četvrtoj minuti golom Deniza Undava, a na 2:0 je u 21. minuti povećao Ermedin Demirović.

Za 3:0 je zabio Enzo Millot u 62. minuti, a tračak nade gostima donio je Serhou Guirassy u 75. minuti. No, domaćin je odgovorio s još dva gola za uvjerljivo slavlje. El Bilal Toure je u 80. zabio za 4:1, a konačnih 5:1 postavio je Undav u sudačkoj nadoknadi svojim drugim golom.

Pogotke pogledajte OVDJE.

Borussia je jedan od Dinamovih protivnika u Ligi prvaka, Modri će ih ugostiti na Maksimiru u petom kolu 27. studenog.

Na ljestvici vodi Bayern sa 12 bodova, dok Bayer Leverkusen, Freiburg i Eintracht imaju po devet bodova.

22. rujan 2024 22:23