Vojko Basic / CROPIX
DVOSTRUKO SLAVLJE

Nadigrali vršnjake: Juniori i kadeti Hajduka bolji od Dinama na Poljudu

Piše: Slobodna DalmacijaObjavljeno: 21. travanj 2013. 23:05

Juniori i kadeti Hajduka ostvarili su dvostruki trijumf nad Dinamom. Juniori trenera Roberta Jarnija slavili su 2:1 iako su nastupili bez velikog broja ozlijeđenih igrača. U 12. minuti poveli su Splićani preko Hajdera koji je zabio nakon što vratar Mikulić nije uspio zadržati loptu koju je iz slobodnog udarca uputio Lučić.

Na 1:1 izjednačio je Alvir glavom u 41. minuti. U nastavku su gosti dominirali, imali su nekoliko stopostotnih prilika, pogodili su i gredu, a onda je u kontri Prskalo izbacio Džonija pred vratara Mikulića i napadač 'bijelih' donio je veliko slavlje za petstotinjak navijača.

Tablica juniora: 1. Osijek 61 bod (23 utakmice), 2. Hajduk 52 (25), 3. Dinamo 52 (23), 4. Lokomotiva 52 (24)...

Kadeti Igora Tudora potpuno su nadigrali Dinamo i pobjedom 2:0 nanijeli mu prvi prvenstveni poraz ove sezone, do jučer su 'modri' imali 21 pobjedu i samo jedan remi. U 22. minuti 'bijeli' su poveli preko Blaževića slično kao i ranije juniori, slobodan udarac je s tridesetak metara izveo Šimić, a loptu nije uspio zadržati vratar Miškić.

U 62. minuti konačan rezultat postavio je Primorac koji je najbrže reagirao nakon što se udarac Vojkovića odbio od obrane gostiju.

Tablica kadeta: 1. Dinamo 64 (23), 2. Hajduk 56 (25)...

Susrete je došlo pogledati i mnogo poznatih lica iz svijeta nogometa među kojima i hrvatski izbornik Igor Štimac, legendarni vratar Hajduka Vladimir Beara...

22. rujan 2024 06:36