ODD ANDERSEN Afp
U ZADNJIM MINUTAMA

Kapetan Vatrenih je promašio kazneni udarac koji bi ga učinio najstarijim strijelcem Reala u Ligi prvaka u povijesti
Piše: Niko MatičevićObjavljeno: 12. prosinac 2023. 22:33

U utakmici u kojoj se Union Berlin bori za treće mjesto i nastavak natjecanja u Europskoj ligi, Luka Modrić propustio je priliku još jednom ispisati povijest Reala. Barem zasad.

Naime, kapetan Vatrenih je u 44. minuti promašio kazneni udarac koji bi ga učinio najstarijim strijelcem Reala u Ligi prvaka u povijesti. Da stvar za goste bude gora, Real je odmah iz idućeg napada primio gol za 1:0. U međuvremenu je Joselu vratio stvari na početak golom u 61. minuti.

POGLEDAJTE MODRIĆEV KIKS SA BIJELE TOČKE

700-injak kilometara južnije, u Salzburgu, igrač kojeg su neki prozvali "Modrićevim nasljednikom" zabio je pogodak koji je njegovu momčad zamalo ostavio u Europi.

Luka Sučić smanjio je zaostatak Salzburga protiv Benfice na 2:1. S obzirom da je Salzburg u prvoj utakmici slavio 2:0, ovo je bio rezultat koji Austrijance vodio u Europsku ligu. Ali samo do sudačke nadoknade, Cabral je u 92. minuti zabio za konačnih 3:1 i odveo Portugalce u Europsku ligu.

POGLEDAJTE GOL LUKE SUČIĆA

SKUPINA A:

FC Kopenhagen - Galatasaray 1-0 (Lerager 58)

Manchester United - Bayern 0-1 (Coman 70)

TABLICA:

1. Bayern 6 5 1 0 12-6 16

2. FC Kopenhagen 6 2 2 2 8-8 8

3. Galatasaray 6 1 2 3 10-13 5

4. Manchester United 6 1 1 4 12-15 4

SKUPINA B:

PSV Eindhoven - Arsenal 1-1 (Vertessen 50/Nketiah 42)

Lens - Sevilla 2-1 (Frankowski 63-11m, Fulgini 90+6/Sergio Ramos 80-11m)

TABLICA:

1. Arsenal 6 4 1 1 16-4 13

2. PSV Eindhoven 6 2 3 1 8-10 9

3. Lens 6 2 2 2 6-11 8

4. Sevilla 6 0 2 4 7-12 2

SKUPINA C:

Napoli - Braga 2-0 (Saatchi 9-ag, Osimhen 33)

Union Berlin - Real Madrid 2-3 (Volland 45+1, Kral 85/Joselu 61, 72, Ceballos 89)