NEMILE SCENE

Mbappé izazvao veliki skandal? Francuz slavio u tunelu pa napravio kaos u kojem je sudjelovalo 50 ljudi

Veće probleme spriječili su redari koji su brzo reagirali i razdvojili igrače i članove stožera
Piše: SNObjavljeno: 18. travanj 2024. 18:05

PSG je velikim preokretom na gostovanju svladao Barcelonu i prošao u polufinale Lige prvaka. Nakon poraza 2:3 u Parizu, u Barceloni su slavili 4:1 i prvi puta u povijesti kluba prošli dalje nakon poraza u prvoj utakmici.

Nakon utakmice glavna je tema bilo suđenje s kojim domaćini nisu bili zadovoljni. Stoper Barcelone Ronald Araujo je pocrvenio u 29. minuti, dok je u nastavku crveni karton zaradio i trener Xavi. Uz to, Joao Cancelo je skrivio kazneni udarac kojeg je realizirao Kylian Mbappe.

Zbog toga su tenzije tijekom meča bile visoke, a one su se prenijele i u tunel nakon utakmice. Jedan od onih koji je najuzbuđeniji ušao u tunel bio je Mbappe, koji je ušao vičući i slaveći s nekoliko suigrača.

"Ovo je nogomet. Razgovara se na terenu", vikao je navodno Francuz.

To su čuli igrači Barcelone koji su odmah krenuli prema Mbappeu te je nastala velika gužva u kojoj je sudjelovalo više od 50 ljudi iz oba tima. Veće probleme spriječili su redari koji su brzo reagirali i razdvojili igrače i članove stožera.

18. travanj 2024 18:29