DAMIR KRAJAC Cropix
KAKO SU IGRALI

Dinamovac je bio najbolji na terenu, Modrić je bio premekan kod golova, a Perišić nesmotren

Dalićev krimen je slab ulazak u utakmicu i očit pad u posljednjih dvadesetak minuta. Prevelike su oscilacije
Piše: Robert MatteoniObjavljeno: 15. listopad 2024. 23:42

Hrvatska je remizirala s Poljskom u Ligi nacija. Iako su Vatreni vodili 3:1, na kraju je bilo 3:3. Zadnjih 20-ak minuta Hrvatska je imala i igrača manje zbog sumnjivog isključenja Dominika Livakovića. Ocijenili smo igru hrvatskih reprezentativaca u ogledu s Poljskom.

Najbolji: Petar Sučić 7

Blitzkrieg gol i asistencija, puno trke, požrtvovan. Uvjerljivo kao da je rutiner.

Livaković 6 - primio je tri šut-pogotka, nekoliko udaraca obranio, isključenje nejasno.

Šutalo 6 - oscilacije u igri, na trenutke kao da gubi fokus, pogotovo u bloku.

Erlić 5,5 - vidi se da nije baš u optimalnoj formi, kasnio u blok i neuvjerljiv 1 na 1.

Gvardiol 6 - djelovao je bolje nego protiv Škota, ali još ne na svojoj razini.

Perišić 5,5 - S njegove strane dva pogotka domaćih, a nesmotreno je vraćao loptu pred isključenje Livakovića.

Modrić 6 - vidljivo bez svježine, kod dva pogotka "mekan" u pokrivanju suparnika.

Sosa 7 - fantastičan pogodak i za to visoka ocjena, u igri može biti uvjerljiviji.

Baturina 7 - asistencija i gol, više prodora, u nastavku je gubio dah. Treba bolje u defenzivnom dijelu.

Kramarić 6 - na mahove razigran, pa onda padne u sjenu. Čestitka za stotu.

Matanović 6 - borio se koliko je mogao u klinču sa suparnicima, nedostajalo energije.

Budimir - odmah dobra šansa, a onda pola sata borbe.

Mario Pašalić - dvadesetak minuta svedenih na borbu, pogotovo nakon isključenja Livakovića.

Luka Sučić - ušao u igru kad je trebalo samo čuvati gol.

Labrović - ulazak u teškom trenutku, hladan, ali korektno prošlo za njega.

Izbornik Dalić 6 - slab ulazak u utakmicu i očit pad u posljednjih dvadesetak minuta. Između toga dobro, ali prevelike oscilacije.

16. listopad 2024 00:11