ANTE CIZMIC Cropix
FOTO RUŽNOG DUELA

Šokantni prizori na travnjaku: Kalinić pao obliven krvlju, pogledajte zastrašujuće scene iz Valencije

Nesreće i pehovi ove sezone nastavili su se za Nikolu Kalinića i na gostovanju kod Villarreala
Piše: SNObjavljeno: 18. kolovoz 2022. 22:34

Igrala se 82. minuta, rezultat je više-manje sugerirao kakvi su odnosi snaga ove večeri bili na stadionu Valencije, kada je momčad iz Splita doživjela novi udarac, nadamo se ipak bez težih posljedica.

Na semaforu je bilo 4:1 za domaćina, kada je Mandi nehotice u skoku laktom udario Nikolu Kalinća u lice u domaćem kaznenom prostoru. Strašno je to izgledalo, dobio je Kalinić udarac laktom u lice te pao na travnjak i nekoliko minuta ležao potpuno obliven krvlju. Sudac je potom Mandiju pokazao žuti karton, ali i presudio da je to bio jedanaesterac.

Marco Fossati, koji je nekoliko minuta prije ušao u igru izveo je najstrožu kaznu i smanjio na konačnih 4:2, standarni izvođač Livaja je u tom trenutku već bio na klupi, zamijenjen je u 79. minuti.

Nije bilo šanse da Kalinić u takvom stanju nastavi igru, Dambrauskas je odmah reagirao i ubacio Atanasova. Nadamo se samo da će s Hajdukovim napadačem biti sve u redu, uzvrat je na rasporedu za tjedan dana.

15. svibanj 2024 09:34