sport.wp.pl
KVAL. ZA LIGU PRVAKA

Irska momčad koja je dva mjesta iza Dundalka remizirala s Legijom u Varšavi

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 17. srpanj 2014. 00:45

U Hajduku već danima upozoravaju da putovanje u Dundalk neće biti izlet, a da Irci odavno nisu 'ribari' dokazuje rezultat 2. pretkola Lige prvaka iz Varšave. Naime, irski prvak St. Patricks na gostovanju u Poljskoj odigrao je 1-1 s Legiom. I ne samo to, Irci su vodili do zadnje minute.

Ovaj rezultat je veliko upozorenje za Bijele, budući da je St. Patricks tek na trećem mjestu prvenstvene ljestvice, dok je Hajdukov Dundalk prvi. Inače, Ivica Vrdoljak igrao je za Legiju od 66. minute...

Od ostalih rezultata 2. pretkola vrijedi istaknuti pobjedu Ludogoreca nad luksemburškim Dudelangeom s 4-0 i iznenađuju domaći remi Malmöa s latvijskim Ventspilsom (0-0)... Steaua iz Bukurešta je s 1-0 u gostima slavila u Norveškoj, dok je kazahstanski Aktobe iznenadio Dinama u Tbilisiju sa 1-0.

06. listopad 2024 12:35