UKRAJINCI SLAVILI 2-1

Šuškova Hrvatska i dalje bez pobjede, Lendrić jedini strijelac protiv Ukrajine

Ivo Šušak bez pobjede je i nakon druge utakmice na klupi U-21 hrvatske reprezentacije. 'Mladi Vatreni' su pred 2.000 gledatelja u Dugopolju izgubili od Ukrajine sa 1-2.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. ožujak 2011. 19:02

Početak utakmice nije nagoviještavao takav rasplet događaja. Hrvatska je napala od prve minute, a vrlo dobre prilike zapucali su Vukušić i Pavlović. Kazna za početne promašaje je stigla u 27. minuti. Ribalko je traljavo pucao s lijeve strane kaznenog prostora, lopta je preskočila neopreznog Delača i završila u mreži. Tri minute prije kraja prvog poluvremena Ukrajinci su udvostručili svoju prednost. Žuti su ispremiješali kompletnu našu obranu, Jeremenko je ostao usamljen na desetak metara i kroz noge Delaču zabio za 2-0.

U drugom dijeli bilo je puno manje prilika, a jedini pogodak bio je djelo Ivana Lendrića. U 58. minuti pronašao ga je Vukušić, a Lendrić je prošao dva braniča i preciznim udarcem postavio konačnih 1-2...

HRVATSKA: Delač, Celjak, Musa, Ademi, Kelić (od 46. D. Škvorc), Pavlović, Ozobić (od 46. Z. Pamić), Vujičević (od 80. Jakoliš), Vukušić (od 69. Kramarić), Trebotić (od 46. Andrijašević) (od 57. Punčec), Slišković (od 46. Lendrić)

06. listopad 2024 03:51