Nogometaši Jaruna

ZELJKO PUHOVSKI Cropix
PREOKRET S 0:3 NA 4:3

Neviđena utakmica u 2. HNL: ‘Više neću biti predsjednik, ovo je neviđena sramota, izmasakrirao nas je!‘

Veliko ogorčenje je u taboru Jaruna zbog suđenja, a predsjednik je najavio odlazak iz kluba
Piše: Tugomir Dobrinić/SNObjavljeno: 12. studeni 2022. 22:24

Jarun je na Krimeji protiv Orijenta do 71. minute vodio 3:0. A onda je sudac Jakov Titlić iz Hrvaca dosudio dva kaznena za domaće, treći na utakmici, gostima isključuje dva igrača i Orijent pobjeđuje preokretom na 4:3.

Nakon preokreta kakav još nije viđen na Krimeji Orijent je zabilježio pobjedu nad Jarunom, a Jarun je sve do 71. minute vodio s tri pogotka razlike. Nakon dodavanja Florucza Ubani je zabio u 14. minuti za 0:1, a za 0:2 strijelac je bio u 33. minuti Burić koji je sa 18 metara pogodio malu mrežu vrata Orijenta. Tri minute kasnije Dajčer je glavom poslao loptu u gredu od koje se lopta odbila u mrežu Orijenta za 0:3.

U 56. minuti Monjac je s bijele točke pogodio gredu. U 70. minuti nova najstroža kazna za Orijent koju je ovaj put Tadejević realizirao za 1:3, a u 77. minuti Zrilić je glavom pospremio loptu u vrata Jaruna za 2:3. Dvije minute kasnije i treći pogodak Orijenta, a strijelac je bio Travaglia. U 82. minuti sudac Titlić je i po treći put pokazao na bijelu točku s koje je Tadejević ponovno bio precizan za konačnih 4:3.

Po završetku nutakmice veliko ogorčenje u taboru Jaruna zbog suđenja Titlića, a predsjednik Jaruna Grgur Jolić je rekao:

- Ovo je neviđena sramota. Teško smo oštećeni skandaloznim odlukama suca Titlića koji nas je doslovno masakrirao. Bruni Mariću mogu poručiti da se može sramiti zbog svojih sudaca. Nakon ovoga što je moj klub doživio na Krimeji više neću biti predsjednik Jaruna.

ORIJENT - JARUN 4:3

RIJEKA Stadion Krimeja. Gledatelja 350. Sudac: Titlić (Hrvace) 5. Pomoćnici: Brajković i Radošević. Četvrti sudac: Lacić. Delegat: Krajinić.

STRIJELCI: 0:1 - Ubani (14), 0:2 - Burić (33), 0:3 - Dajčer (36), 1:3 - Tadejević (71-11m), 2:3 - Zrilić (77), 3:3 - Travaglia (79), 4:3 - Tadejević (82-11m).

ORIJENT: Zadro - Braut, Mulac, Tadejević, Travaglia (od 80. Šarković) - Mohorovičić (od 64. Jukičić), Fatić (od 46. Putnik) - Monjac, Črnko, Dujmović (od 64. Zrilić) - Ibishi (od 46. Dukađin). Trener: Fausto Budicin.

JARUN: Savatović - Mihaljević, Međimorec, Čondrić, Dajčer - Burić, Ačkar - Florucz (od 79. Milošević), Jurčec, Bamba (od 73. Vrbanić) - Ubani (od 61. Abramović). Trener: Jerko Leko.

ŽUTI KARTONI: Ačkar (25), Mulac (27), Fatić (30), Ubani (49), Bamba (51), Abramović (80), Mihaljević (83), Zrilić (90).

CRVENI KARTONI: Čondrić (70 - drugi žuti), Dajčer (80-drugi žuti).

11. lipanj 2024 18:35