Jure Miskovic / CROPIX
PRVA HNL

Cibaliji bod protiv Splita, Rijeka bolja od Osijeka, Santini zabio deseti gol za Zadar

Završene su četiri utakmice 16. kola MaxTV Prve lige u kojem su trećeplasirani Split i Cibalia odigrali bez pobjednika, kao i Zagreb i Slaven Belupo. Pobjede su na svom terenu ostvarili Zadar i Istra
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 26. studeni 2011. 15:51

U posljednjoj subotnjoj utakmici Prve hrvatske nogometne lige Rijeka je na Kantridi pobijedila Osijek sa 1-0 (1-0). Jedini pogodak na utakmici postigao je Kreilach u 41. minuti s bijele točke.

Cibalija je u Parku mladeži iznenadila Split i u Vinkovce odnijela bod. Koledić je već u 7. minutio doveo goste u vodstvo, a izjednačio je Erceg u 66.minuti. Cibalia je tako peti put za redom u HNL-u teren napustila neporažena, a Splićanima je ovo drugi uzastopni poraz na svom stadionu.

Zagreb i Slaven Belupo podijelili su bodove u Kranjčevićevoj (1.-1). Benko je iz kaznenog udarca doveo Koprivničane u vodstvo, a Medić je tek u 83. minuti osigurao bod Pjesnicima.

Karlovčani su lako pali u Puli. Istra 1961 je lako iskoristila sve problema gostiju i golovima Sušića i Primorca stigla do nove pobjede.

U Zadru je Ivan Santini zabio svoj 10 ovosezonski pogodak za rutinsku pobjedu Zadrana protiv Lučkog.