Alexandre Lacazette, of France, celebrates with his teammates the 2-1 win over Spain during the UEFA European Under-19 Championship final soccer match, between France and Spain, at Michel d'Ornano stadium, Friday, July 30, 2010, in Caen, northwestern France. (AP Photo / Michel Euler)
 AP
KAO I HRVATSKU

EP-U19: Francuzi u finalu svladali Španjolce sa 2-1

Francuzima je ovo drugi naslov europskih prvaka u ovome uzrastu
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 31. srpanj 2010. 00:14

Francuska nogometna U-19 reprezentacija osvojila je naslov prvaka na Europskom prvenstvu kojem je bila i domaćin. U finalu je pobijedila Španjolsku s 2-1.

Podsjećamo, istim rezultatom je Francuska u polufinalu bila bolja od Hrvatske. I tada su Francuzi, kao i u finalu, bili u rezultatskom zaostatku, ali su na kraju slavili pobjedu.

U finalnoj utakmici u Caenu, Španjolska je povela golom Rodriga u 18. minuti. Izjednačio je Sunu u 49. minuti, a pogotak odluke postigao je Lacazette u 85. minuti, nakon što je ušao u igru u 69. minuti.

Francuzima je ovo drugi naslov europskih prvaka u ovome uzrastu.

03. srpanj 2024 06:32