RONNY HARTMANN Afp
PRAVA GOLIJADA

Spektakl u njemačkom Superkupu, Olmo zabio Neueru, Bayern slavi naslov nakon utakmice s 8 golova

Spektakularnu su utakmicu punu golova odigral RB Leipzig i Bayern u njemačkom Superkupu
Piše: SNObjavljeno: 30. srpanj 2022. 22:43

Slavio je na kraju Bayern sa čak 5:3 i tako osvojio svoj jubilarni 10. naslov pobjednika Superkupa i treći uzastopni.

Bayern je na odmor otišao s vodstvom 3:0 nakon golova Musiale (14‘), Manea (31‘) i Pavarda (45‘) i činilo se da je pitanje pobjednika na Red Bull Areni u Leipzigu odlučeno. Maneu je to bio službeni prvijenac za Bavarce i odmah se upisao među strijelce, a imao je zbilja lak posao.

Halstenberg je u 60. minuti zabio za smanjenje vodstva Bavaraca na 1:3, ali Gnabry u 66. minuti zabija za 4:1. Nkunku iz jedanaesterca u 77. i bivši dinamovac Dani Olmo u 89. minuti vraćaju potpunu neizvjesnost, ali točku na i pobjede Bayerna i osvajanja novog trofeja stavlja Leroy Sane u osmoj minuti sudačke nadoknade.

Gol Danija Olma Bayernu možete pogledati OVDJE.

Kažimo da je Joško Gvardiol propustio ovu utakmicu za Leipzig zbog ozljede, dok kod Bayerna minutažu nije dobio Josip Stanišić.

27. travanj 2024 06:29