CHRISTIAN SCHROEDTER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Christian Schroedter/imago Sportfotodienst/profimedia
PET UTAKMICA BEZ POBJEDE

Bundesliga proglasila Majera igračem utakmice, Kovač: ‘Sigurno ćemo se nagraditi u sljedećih par tjedana‘

26-godišnji veznjak prvi put je postigao dva pogotka u jednoj utakmici u dresu Wolfsburga
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 04. veljača 2024. 20:32

Bundesliga je nakon remija Wolfsburga i Hoffenheima (2:2) na službenoj stranici proglasila Lovru Majera igračem utakmice. Hrvatski reprezentativni veznjak postigao je oba pogotka za domaću momčad, u 58. minuti te u 70. s bijele točke, a u igru je ušao u 56. minuti.

‘‘Lovro Majer imao je dva udarca, i oba su završila u mreži. 26-godišnji veznjak prvi put je postigao dva pogotka u jednoj utakmici u dresu Wolfsburga‘‘, stoji u tekstu.

SAŽETAK UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE.

Pet prvenstvenih utakmica momčad bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača nije ostvarila pobjedu, a posljednje slavlje bilo je 16. prosinca prošle godine na gostovanju kod Darmstadta.

- Hoffenheim nam je stvorio puno problema, osobito u prvih 15-20 minuta. Nakon taktičkih promjena, bili smo puno bolji u drugom poluvremenu. Dvaput smo bili u rezultatskom zaostatku, ali smo pokazali moral i zaslužili bod. Puno pozitivnih stvari možemo uzeti iz ove utakmice, a momčad će se sigurno nagraditi u sljedećih par tjedana – izjavio je Niko Kovač.

Spomenimo i da je napadač Vatrenih Andrej Kramarić za Hoffenheim igrao do 86. minute.

13. travanj 2024 13:42