LE CHAMPIONNAT

Bordeaux šokirao PSG u zadnjoj minuti, nakon tri kola na vrhu je Toulouse

U popodnevnom terminu su igrali Montpellier i Caen, odnosno, Sochaux i Lille. U oba ta ogleda mreže su mirovale tijekom svih devedeset minuta.
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 23. kolovoz 2010. 01:17

U nedjelju je s tri utakmice kompletirano 3. kolo francuskog Le Championnata. Tamošnji nogometaši poslovično nisu bili aktivni kada su pogoci u pitanju.

U tri su utakmice postignuta samo tri pogotka i to svi u pariškom ogledu PSG-a i Bordeauxa (1-2).

U Parizu je, pak, Bordeaux (prvak prije dvije sezone) ostvario prvu pobjedu ove sezone. Doveo ga je do nje Ciani koji je u 90. minuti postigao pogodak za pobjedu protiv PSG-a 2-1. Imao je Bordeaux i startno vodstvo pogotkom Diarre u 67. minuti, no tu je prednost devet minuta kasnije anulirao Hoarau.

No, na kraju su ipak slavili gostujući nogometaši.