NLB LIGA

Zadar izgubio i od Radničkog, nakon 19. kola NLB-a imaju samo pet pobjeda

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 28. siječanj 2011. 23:49

U petak je odigrana prva utakmica 19. kola regionalne NLB lige . Novi poraz su upisali igrači Zadra gostujući kod Radničkog koji je pobijedio 97-89. Zadar je sa pet pobjeda i dalje neslavni rekorder ove sezone.

Na poluvremenu je Zadar čak i vodio 44-42, no skupo su platili lošu izvedbu u trećoj četvrtini. Tih je deset minuta Radnički dobio sa 32-20, pa su do kraja rutinirano čuvali prednost.

Sa 19 poena, 11 asistencija i četiri ukradene lopte najbolji je pojedinac kod Zadrana bio Marko Car, dok je 22 poena dodao Mario Dundović. Ostale se utakmice ovog kola igraju tijekom subote i nedjelje.

NLB liga, 19. kolo:

Radnički - Zadar 97-89

Redoslijed: 1. Partizan 11-7 (-1), 2. Budućnost 11-7 (-1), 3. Krka 11-7 (-1), 4. Union Olimpija 11-7 (-1), 5. Zagreb 11-7 (-1)..., 7. Cedevita 10-8 (-1)..., 11. Cibona 8-10 (-1)..., 14. Zadar 5-14.

22. rujan 2024 23:26