NBA LIGA

DEBAKL NETSA Bogdanović ubacio Wizardsima sedam poena za 21 minutu

U najizjednačenijoj utakmici Dallas Mavericksi su nakon produžetka slavili protiv Portlanda s 111-101, a zasluge za pobjedu idu Dirk Nowitzkome
Piše: HinaObjavljeno: 08. veljača 2015. 10:46

Booklyn Netsi doživjeli su još jedan katastrofalan poraz i to u gostima kod Washingtona (114-77), a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović imao je učinak od 7 koševa (šut 2-5, trice 1-3, bacanja 2-2) i četiri skoka za 21 minutu igre.

Washington je već nakon pet minuta igre imao 12 koševa prednosti i ubilježio je najveću pobjedu sezone, dok su Netsi doživjeli još jednu od brojnih katastrofa ove sezone i prekinuli niz od tri uzastopne pobjede. Brooke Lopez (19) je bio prvi strijelac Netsa, a Bogdanović nije započeo utakmicu. Netsi su i dalje drugi u Atlantskoj diviziji s omjerom 21-29. Momčad Golden Statea je slavila na gostovanju kod New Yorka s 106-92 i nakon Atlante postala tek druga momčad s 40 pobjeda. Draymond Green (20, 13 skokova) i Stephen Curry (22) bili su najbolji kod Warriorsa, koji vode na Zapadu.

U najizjednačenijoj utakmici Dallas Mavericksi su nakon produžetka slavili protiv Portlanda s 111-101, a zasluge za pobjedu idu Dirk Nowitzki, prvom strijelcu utakmice s 25 koševa. Nijemac je tricom za produžetak u samoj završnici spasio Dallas poraza, a Portland ima za čim žaliti jer su dvije minute prije kraja vodili s 11 koševa razlike.

Rezultati NBA lige

Washington - Brooklyn 114 - 77

(Bojan Bogdanović 7 koševa, šut 2-5, trice 1-3, bacanja 2-2, 4 skoka za 21 minutu igre)

4. Utah 18 33 .353 16

5. Minnesota 10 40 .200 23 1/2