ABA LIGA

Partizan deklasirao oslabljenu Cibonu u Beogradu, izostanak važnih pojedinaca uzeo je danak

Cibonu su predvodili Anthony Barber s 20 i Peter Jok s 13 poena
Piše: HinaObjavljeno: 06. listopad 2024. 20:55

Oslabljena Cibona nije imala šanse kod Partizana u trećem kolu regionalne ABA lige, domaći košarkaši slavili su s uvjerljivih 113:78 (34:20, 29:27, 28:19, 22:12).

Hrvatskoj momčadi nedostajalo je u ovom susretu nekoliko važnih pojedinaca, a kontakt sa suparnikom Cibona je izgubila već nakon prve četvrtine. Partizan je nakon deset minuta vodio 34:20, dok se sve do kraja nije previše pazilo na obranu i beogradski sastav je do kraja ostvario prednost od 35 poena.

S 18 poena Mario Nakić je bio prvi strijelac Partizana, a tome je dodao pet skokova i četiri asistencije. Cibonu su predvodili Anthony Barber s 20 koševa i Peter Jok, koji je uz 13 poena ostvario četiri skoka.

U ponedjeljak će utakmicu trećeg kola odigrati košarkaši Zadra koji gostuju kod Studentskog centra. Dvoboj počinje u 19 sati.

06. listopad 2024 20:56